We fragmentach Eternals znajduje się błąd? Fani dostrzegli kamerzystę

Radosław Krajewski
2021/05/04 12:20
3
0

W opublikowanych przez Marvela fragmentach Eternals w jednej ze scen znajduje się kamerzysta. Ale czy to na pewno błąd?

We fragmentach Eternals znajduje się błąd? Fani dostrzegli kamerzystęZ okazji trzynastej rocznicy istnienia Kinowego Uniwersum Marvela, studio wypuściło materiał zapowiadający kolejne filmy. Nie zabrakło również krótkich fragmentów ze wszystkich tegorocznych produkcji Marvela, w tym Eternals. Film Chloe Zhao został szerokiej publiczności zaprezentowany po raz pierwszy, ale zdaniem niektórych widzów studio nie uniknęło wpadki. Na jednym z ujęć, gdy zostają nam zaprezentowani bohaterowie, po lewej stronie możemy zauważyć osobę z kamerą. Niektórzy zdążyli już wyśmiać błąd w mediach społecznościowych, ale wcale nie musi być to wpadka, a celowy zabieg, który ma swoje uzasadnienie.

Jak się okazuje, „camera man”, jak nazwali go fani, może być związany z jednym z bohaterów filmu. Dokładniej z Kingo granym przez Kumaila Nanjianiego, jednego z tytułowych Wiecznych. W obecnych czasach mężczyzna pracuje jako aktor, który wykorzystał swoją długowieczność do nauki sztuk walki, aby zostać gwiazdą kina akcji. Osiągnął on status celebryty, więc nic dziwnego, że podąża za nim ekipa filmowa z kamerą. Dodatkową wskazówką jest kolejna scena, w której Kingo znajduje się na pustyni, a za nim pojawia się mężczyzna z kamerą. Wydaje się więc, że uważni fani tym razem pomylili się i rozdmuchali sprawę, która ma swoje logiczne wytłumaczenie.

GramTV przedstawia:

Za Eternals odpowiada Chloe Zhao, reżyserka nagrodzonego Oscarem Nomadland. W obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff oraz Lia McHugh. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
04/05/2021 18:30
dariuszp napisał:

Patrz co się stało. Normalnie byś pewnie nie zwrócił uwagi na ten serial. A tu Ci gram.pl, portal o grach publikuje taką bzdurę co z grami nie ma nic wspólnego a Ty się oburzyłeś i już Ci tytuł zapadnie w pamięć :P

To film nie serial. Zresztą wątpie żeby ktoś wchodził na "strony o grach" i nie słyszał o filmach Marvela. Kultury nerdowskie zaczęły się już dawno przenikać. 

dariuszp
Gramowicz
04/05/2021 14:48

Jak to kiedyś powiedział Jeorge Carlin - żeby w internecie uzyskać szybko odpowiedź, nie zadawaj pytań. Opublikuj nieprawidłową odpowiedź.

Patrz co się stało. Normalnie byś pewnie nie zwrócił uwagi na ten serial. A tu Ci gram.pl, portal o grach publikuje taką bzdurę co z grami nie ma nic wspólnego a Ty się oburzyłeś i już Ci tytuł zapadnie w pamięć :P

Marketing 101.

wolff01
Gramowicz
04/05/2021 12:45

Wyrosło nam żałosne pokolenie ludzi dla których sensem życia jest wyłapywanie takich rzeczy i karmienie swojego ego jacy to oni spostrzegawczy i dowcipni. Można wrzucić memika, super. Oczywiście wszystko na twitterku żeby tylko ktoś ich "zauważył".
Trwa Wczytywanie