Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play

Mikołaj Ciesielski
2021/05/19 14:30
0
0

Deweloperzy dzielą się dobrymi informacjami dla fanów rozgrywki wieloosobowej.

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground. Pod koniec kwietnia mieliśmy okazję obejrzeć materiał wideo, prezentujący podstawowe mechaniki wspomnianej produkcji, a dziś twórcy podzielili się z nami świetną informacją, która powinna spodobać się przede wszystkim fanom rozgrywki wieloosobowej. Okazuje się, że gra Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground od dnia premiery będzie posiadała wsparcie dla funkcji cross-play.

Oznacza to, że wszyscy użytkownicy, bez względu na posiadaną platformę, będą mogli wspólnie rywalizować w rozgrywkach sieciowych. W tym miejscu warto wspomnieć, że produkcja studia Gasket Games zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedzią, gra zadebiutuje na wymienionych sprzętach już 27 maja. Oprócz trybu multiplayer produkcja zaoferuje także kampanię dla jednego gracza.

W sumie w Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground dostępne będą trzy kampanie singlowe dla poszczególnych frakcji – Stormcast Eternals, Nighthaunt oraz Maggotkin, które dodatkowo będą proceduralnie generowane dla każdej sesji. W zależności od wybranej ścieżki gracze zmierzą się z innymi oponentami. Poszczególne kampanie można rozgrywać w nieskończoność, ponieważ za każdym razem będą się one nieco różnić. Warto również dodać, że do dyspozycji graczy oddanych zostanie pokaźny zestaw postaci, które są wzorowane na figurkowej grze bitewnej Warhammer Age of Sigmar, która pojawiła się na rynku w 2015 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!