Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground z datą premiery. Jest też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2021/04/07 10:00

Kolekcjonerska strategia zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground z datą premiery. Jest też nowy zwiastun

O Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground informowaliśmy Was pod koniec sierpnia ubiegłego roku, kiedy to otrzymaliśmy krótki zwiastun produkcji, a deweloperzy podzielili się pierwszymi szczegółami na temat gry. Wczoraj do sieci trafił kolejny trailer wspomnianego tytułu, a twórcy poinformowali, że Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 27 maja bieżącego roku.

Nadchodzące dzieło studia Gasket Games bazuje na marce Games Workshop i jest kolekcjonerską grą strategiczną, oferującą możliwość zabawy w kampanii fabularnej dla jednego gracza, a także w trybie multiplayer dla dwóch osób w formule 1v1. Dzięki odniesionym zwycięstwom użytkownicy mogą odblokowywać kolejne jednostki, a także zdobywać coraz lepszy ekwipunek i zyskiwać dostęp do dodatkowych zdolności.

Walki w Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground przebiegają w systemie turowym, a do dyspozycji graczy oddanych zostanie pokaźny zestaw postaci, które są wzorowane na figurkowej grze bitewnej Warhammer Age of Sigmar, która pojawiła się na rynku w 2015 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
07/04/2021 12:38

Fajny potecjał na grę bo uniwersum ciekawe i można fajnie content rozbudowywać. Teoretycznie gra ma się skupiać na single + PvP. Teraz pytanie czy nie będzie miała zbyt nachalnej monetyzacji.