Warhammer 40,000: Space Marine 2 na 9-minutowym gameplayu. Akcja i eksploracja

Mikołaj Ciesielski
2023/08/31 09:15
0
0

Focus Entertainment prezentuje kolejne fragmenty rozgrywki z Warhammer 40,000: Space Marine 2

Kilka dni temu w sieci pojawiły się poszlaki, które sugerują, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 może otrzymać tryb PvP. Nieco wcześniej do sieci trafiły natomiast nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącej kontynuacji gry Warhammer 40,000: Space Marine. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości, które powinny zainteresować graczy czekających na wspomniany tytuł. Firma Focus Entertainment opublikowała bowiem wczoraj 9-minutowy gameplay z Warhammer 40,000: Space Marine 2.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 na 9-minutowym gameplayu. Akcja i eksploracja

Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowych fragmentach rozgrywki prezentujących walkę i eksplorację

Na początku udostępnionego przez wydawcę materiału widzimy, jak główny bohater przemierza klimatyczne lokacje. Po kilku chwilach protagonista wkracza jednak na pole bitwy i stawia czoła hordzie Tyranidów. Zainteresowani mogą ponownie zobaczyć, jak wyglądają starcia z przeciwnikami w Warhammer 40,000: Space Marine 2. Jest dynamicznie, krwawo i brutalnie.

Następnie bohater kontynuuje swoją podróż i odwiedza kilka miejsc, w których również musi rozprawić się z oponentami. Gameplay pokazuje kilka różnych broni, które gracze będą mieli okazję wykorzystać w trakcie walki. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami, jak Warhammer 40,000: Space Marine 2 prezentuje się w akcji.

Zatrzymaj napór koszmarów galaktyki w spektakularnych bitwach na odległych planetach. Odkryj mroczne sekrety i odeprzyj wiekuistą noc, aby dowieść swego oddania ludzkości. Odpowiedz na wezwanie do boju. Bowiem istnieje tylko wojna – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Zainteresowanych wspomnianą produkcją zachęcamy również do lektury: Grałem w Warhammer 40 000: Space Marine II i… boję się o optymalizację.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!