Warhammer 40K: Space Marine II otrzyma tryb PvP? Twórcy usunęli ogłoszenie

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/28 18:45
0
0

Focus Entertainment usunęło informację o trybie PvP w grze Warhammer 40,000: Space Marine II. Twórcy mają jednak oficjalnie potwierdzić go jeszcze w tym tygodniu.

Podczas tegorocznej edycji targów gamescom przedstawiciele studia Saber Interactive wspólnie z wydawcą Focus Entertainment udostępnili nowy gameplay z gry Warhammer 40,000: Space Marine II. Nieco później na oficjalnej stronie wydawcy pojawiła się informacja, że tytuł ma zaoferować tryb PvP – sęk w tym, iż ogłoszenie zostało bardzo szybko usunięte.

Warhammer 40K: Space Marine II otrzyma tryb PvP? Twórcy usunęli ogłoszenie

Warhammer 40K: Space Marine II z trybem PvP?

W internecie nic jednak nie ginie. Jedną z osób, która zdążyła zrobić screenshota strony przed usunięciem ogłoszenia jest Rebs Gaming na Twitterze/X:
Wczytywanie ramki mediów.

Również w serwisie YouTube znajdziemy filmik użytkownika Chapter Master Valrak, który dokładniej omawia całą sytuację:

Walcz o chwałę z przyjaciółmi lub przeciwko nim. Kontynuuj historię legendarnego porucznika marine Titusa w ekscytującej kampanii dla 3 graczy lub graj jako samodzielny marine w trybach PvE i PvP.

GramTV przedstawia:

Warto w tym momencie pamiętać, że w środę 30 sierpnia Focus Entertainment ma zaprezentować kolejny materiał ze Space Marine II, więc najprawdopodobniej wtedy otrzymamy oficjalne potwierdzenie trybu. Kto wie, może towarzyszyć będzie mu data premiery, której na ten moment nie znamy. Wiemy za to, że Warhammer 40,000: Space Marine II zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!