Warframe otrzymało wreszcie długo wyczekiwaną przez wielu graczy funkcję

Mikołaj Ciesielski
2022/12/05 10:30
0
0

W drodze znajdują się kolejne nowości.

Warframe otrzymało wreszcie długo wyczekiwaną przez wielu graczy funkcję

Warframe – sieciowa gra akcji dystrybuowana w modelu free-to-play – już w przyszłym roku będzie świętować swoje 10. urodziny. Studio Digital Extremes nieustannie wspiera jednak swoją produkcję, wzbogacając ją również o nowe elementy. Kilka dni temu tytuł otrzymał kolejną aktualizację, która wprowadziła wyczekiwaną przez wielu użytkowników funkcję, a mianowicie cross-play.

Warframe doczekało się wsparcia dla funkcji cross-play

Dzięki wspomnianej funkcji wszyscy gracze – niezależnie od posiadanej platformy – mogą wspólnie bawić się na serwerach Warframe. Warto zaznaczyć, że cross-play dostępny jest na wszystkich sprzętach, na których pojawiła się produkcja studia Digital Extremes, a więc na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

To jednak nie koniec wartych uwagi informacji związanych z Warframe. W „późniejszym terminie” produkcja się bowiem również wsparcia dla funkcji cross-save, dzięki której gracze będą mogli uruchamiać grę na każdej z wymienionych wyżej platform, zachowując przy tym postępy poczynione wcześniej na innym sprzęcie.

Na koniec warto przypomnieć, że w lipcu bieżącego roku deweloperzy ze studia Digital Extremes zapowiedzieli Soulframe, które – podobnie jak Warframe – będzie MMORPG akcji działającym w oparciu o model free-to-play. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery wspomnianej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!