Walter i Jesse z Breaking Bad wrócili w nietypowej formie. Zobaczcie ich nowy „produkt”

Radosław Krajewski
2023/02/07 12:30

Niestety to nie jest zapowiedź kolejnej odsłony ich przygód.

Zbliża się finał Super Bowl, a więc wielkie święto nie tylko sportu, ale również szalenie drogich spotów reklamowych. W tym roku widzowie podczas transmisji rozgrywek futbolu amerykańskiego będą mogli obejrzeć reklamę z dwójką doskonale znanych bohaterów. Takiego powrotu Breaking Bad żaden fan serialu się nie spodziewał.

Walter i Jesse z Breaking Bad wrócili w nietypowej formie. Zobaczcie ich nowy „produkt”

Breaking Bad w reklamie chipsów

Walter White grany przez Bryana Cranstona i Jesse Pinkman, w którego wcielił się Aaron Paul, powrócili w kampanii reklamowej marki chipsów PopCorners. W zabawnym spocie możemy zobaczyć, jak Jessie testuje nowy produkt, zachwycony jego jakością. Panowie kontaktują się z Tuco Salamancą (w tej roli Raymond Cruz), z którym spotykają się na pustyni, aby sprzedać gangsterowi swój świeży towar.

GramTV przedstawia:

Reklama jest przeróbką doskonale znanej sceny pochodzącej z serialu. Pada nawet kultowe „Say my name” wypowiedziane przez głównego bohatera w stronę Salamancki, choć tym razem w znaczeniu, aby Tuco „powiedział ich nazwę”. Rozbawiony przestępca od razu zamawia siedem smaków nowego produktu Waltera i Jessego. Całą reklamę zobaczycie poniżej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!