Wallpaper Showdown - Opera sprawdzi kreatywność użytkowników

Tekst sponsorowany
2023/08/04 11:38
0
0

Użytkownicy mobilnej Opery mogą wzbogacić doświadczenie przeglądania sieci o własny styl artystyczny oraz zdobyć duże pieniądze.

Opera, wiodący twórca innowacyjnych przeglądarek, wprowadza funkcję ustawiania niestandardowych tapet na iOS oraz ogłasza “Wallpaper Showdown”, konkurs w którym użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością i powalczyć o duże pieniądze. Dotychczas funkcja ustawiania niestandardowych tapet w przeglądarce była dostępna tylko w mobilnej wersji na Androida. Od dziś użytkownicy Opery mogą wzbogacić doświadczenie przeglądania sieci o własny styl artystyczny na wszystkich mobilnych systemach operacyjnych, a przy okazji wygrać nagrody z łącznej puli 10 000 USD.

— W Operze staramy się promować indywidualność i swobodę ekspresji. Chcemy umożliwić naszym użytkownikom przekształcenie przeglądarki w coś wyjątkowego, coś własnego. Mamy nadzieję, że akcja Wallpaper Showdown, zachęci naszą społeczność do zaprezentowania swojej twórczości całemu światu. — mówi Jørgen Arnesen, EVP Mobile w Opera.

Wallpaper Showdown - Opera sprawdzi kreatywność użytkowników

Niestandardowe tapety także w Operze na iOS

Funkcja ustawiania niestandardowych tapet pojawiła się po raz pierwszy we flagowej przeglądarce mobilnej Opery na Androida. Oferując także szereg przydatnych dla użytkownika funkcji, takich jak bezpłatne usługi VPN, VPN Pro, natywny portfel kryptowalutowy i wbudowaną blokadę reklam. Opera na Androida zapewnia płynne oraz bezpieczne przeglądanie, które użytkownicy mogą kompleksowo urozmaicać.

Teraz wielokrotnie nagradzana wersja przeglądarki na iOS (znana wcześniej jako Opera Touch) została zaktualizowana o opcję ustawiania niestandardowych tapet. Opera na iOS jest wyposażona w ten sam zestaw funkcji co jej androidowy kuzyn, dodatkowo zawiera Apple Intelligent Tracking Prevention i Cryptojacking Protection, aby zapewnić użytkownikom ochronę prywatności i bezpieczeństwa także na iOS.

Wallpaper Showdown

Rozpoczynający się dzisiaj konkurs Wallpaper Showdown będzie przebiegał w trzech etapach. W pierwszym uczestnicy mają możliwość zaprojektowania i przesłania swoich projektów tapet. Niezależnie od tego, czy są rysowane ręcznie, zaprojektowane cyfrowo czy generowane przez sztuczną inteligencję, możliwości ekspresji są nieograniczone. Zgłoszenia będą przyjmowane na specjalnej stronie do godziny 23:59 (CEST) 20 sierpnia 2023. Następnie zespół kreatywny Opery oceni wszystkie prace, aby upewnić się, że spełniają one wymagane standardy jakości. Po czym wybierze 15 wyjątkowych propozycji, które zostaną poddane pod publiczne głosowanie.

GramTV przedstawia:

Niestandardowe tapety to ukłon w stronę indywidualności i kreatywności społeczności zgromadzonej wokół Opery. Tło przeglądarki może przedstawiać wszystko, co użytkownicy sobie wybiorą: inspirujące krajobrazy, cenne wspomnienia, ulubione dzieła sztuki, użytkowników ogranicza jedynie wyobraźnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!