W Tekken 8 powróci kolejna dobrze znana fanom postać. Zobaczcie nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 11:05
0
0

Bandai Namco przedstawia kolejnego wojownika, który pojawi się w nadchodzącej odsłonie serii Tekken.

Dwa tygodnie temu Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun gry Tekken 8, który skupiał się na prezentacji umiejętności Hwoaranga. Nieco wcześniej potwierdzono, że nadchodząca odsłona cyklu Tekken doczeka się wsparcia dla funkcji cross-play. W miniony weekend do sieci trafił natomiast kolejny gameplay trailer poświęcony jednemu z grywalnych bohaterów. Okazuje się, że we wspomnianej produkcji powróci jeszcze jedna dobrze znana fanom serii postać.

W Tekken 8 powróci kolejna dobrze znana fanom postać. Zobaczcie nowy zwiastun

Brian Fury bohaterem najnowszego zwiastuna gry Tekken 8

Bohaterem najnowszego zwiastuna gry Tekken 8 jest Brian Fury, czyli były policjant, który stał się psychotycznym cyborgiem. Wspomniana postać cechuje się nadludzką siłą i wytrzymałością, a po raz pierwszy fani serii Tekken mieli okazję spotkać się z nim w trzeciej odsłonie cyklu. Fury powraca po krótkiej nieobecności, a wspomniany trailer pozwala przyjrzeć się jego umiejętnościom.

TEKKEN 8 kontynuuje niszczycielskie starcie, które zakończyło się porażką Heihachiego Mishimy w TEKKEN 7. Koncentruje się na nowej rywalizacji, w której ojciec staje naprzeciwko syna. Jin Kazama sprzeciwia się Kazuyi Mishimie, chcącemu zdominować cały świat – informuje opis gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!