Tekken 8 z prezentacją kolejnego bohatera. Zwiastun pokazuje w akcji Hwoaranga

Mikołaj Ciesielski
2023/05/15 08:20
0
0

Bandai Namco przedstawia kolejną postać, która pojawi się w nadchodzącej odsłonie serii Tekken.

Już ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Tekken 8 otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play. Tymczasem tuż przed minionym weekendem do sieci trafił nowy materiał promocyjny nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk. Deweloperzy postanowili bowiem opublikować kolejny gameplay trailer prezentujący jednego z wojowników dostępnych we wspomnianej produkcji.

Tekken 8 z prezentacją kolejnego bohatera. Zwiastun pokazuje w akcji Hwoaranga

Hwoarang prezentuje swoje umiejętności na najnowszym zwiastunie gry Tekken 8

Bohaterem najnowszego zwiastuna gry Tekken 8 jest Hwoarang, czyli postać, która powinna być dobrze znana wszystkim miłośnikom serii. Wspomniany bohater po raz pierwszy pojawił się bowiem w Tekken 3 i od tamtej pory regularnie pojawia się w kolejnych odsłonach cyklu. Udostępniony przez Bandai Namco trailer pozwala natomiast sprawdzić, jak Hwoarang będzie prezentować się w nadchodzącej części.

Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, TEKKEN 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!