W Hot Wheels Unleashed pojawią się pojazdy znane z różnych dzieł popkultury

Mikołaj Ciesielski
2021/07/28 09:30
0
0

W produkcji Milestone znajdziemy m.in. Batmobil czy DeLorean z Powrotu do przyszłości.

W Hot Wheels Unleashed pojawią się pojazdy znane z różnych dzieł popkultury

Hot Wheels Unleashed zbliża się wielkimi krokami, a studio Milestone regularnie dzieli się nowymi materiałami i informacjami na temat wspomnianego tytułu. Na początku tego miesiąca mogliśmy zobaczyć fragmenty rozgrywki prezentujące rozbudowany edytor tras, natomiast w tym tygodniu do sieci trafił kolejny dynamiczny zwiastun, a na oficjalnej stronie produkcji pojawiła się lista samochodów dostępnych w grze.

Okazuje się, że oprócz aut marki Hot Wheels w nadchodzącym dziele studia Milestone pojawią się również pojazdy z różnych dzieł popkultury. Gracze będą więc mogli przejąć kontrolę nad Batmobilem, vanem Wojowniczych Żółwi Ninja, samochodem K.I.T.T. z serialu Knight Rider oraz DeLoreanem z Powrotu do przyszłości. Nie zabraknie też realistycznych aut jak np. Fiat 500, Honda S2000, Koenigsegg Jesko, Dodge Charger Daytona, Audi R8 Spyder czy Ford Mustang GT.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią Hot Wheels Unleashed zmierza komputery na osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na rynku 30 września tego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!