Nowe fragmenty rozgrywki z Hot Wheels Unleashed. Twórcy prezentują edytor tras

Mikołaj Ciesielski
2021/07/07 22:10
0
0

Deweloperzy ze studia Milestone postanowili zaprezentować graczom narzędzie, które pozwoli stworzyć własny zwariowany tor.

Nowe fragmenty rozgrywki z Hot Wheels Unleashed. Twórcy prezentują edytor tras

Zapowiedziane pod koniec lutego Hot Wheels Unleashed zbliża się wielkimi krokami. Deweloperzy ze studia Milestone regularnie publikują kolejne materiały wideo, w których nie brakuje fragmentów rozgrywki. Nie inaczej jest tym razem. Twórcy udostępnili dzisiaj nowy gameplay, w którym prezentują rozbudowany edytor tras, który pozwoli graczom stworzyć własny zwariowany tor.

We wspomnianym materiale wideo Federico Cardini, główny projektant gry, przeprowadza użytkowników przez poszczególne etapy tworzenia własnego toru. Deweloper przypomina również, że zainteresowani będą mogli udostępnić wykreowane przez siebie trasy pozostałym graczom, ale uprzednio muszą dotrzeć do mety, dzięki czemu udowodnią, że ich poziom jest możliwy do ukończenia.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią Hot Wheels Unleashed zmierza komputery na osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na rynku 30 września tego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!