W Dragon Age: The Veilguard zagramy w trybie offline. BioWare słucha graczy

Mikołaj Ciesielski
2024/06/16 12:00
0
0

Nadchodząca odsłona serii Dragon Age nie będzie wymagać połączenia z siecią.

Kilka dni temu zaprezentowano 20-minutowy gameplay z Dragon Age: The Veilguard. Tuż przed weekendem na oficjalnym kanale BioWare na Discord odbyła się natomiast sesja Q&A, dzięki której otrzymaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat nadchodzącej odsłony serii Dragon Age. Jedna z przekazanych przez deweloperów wiadomości z pewnością ucieszy wielu graczy.

Dragon Age: The Veilguard
Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard nie będzie wymagać połączenia z siecią

BioWare potwierdziło bowiem, że w Dragon Age: The Veilguard będzie można grać w trybie offline. Nadchodząca odsłona serii Dragon Age nie będzie bowiem wymagać połączenia z siecią zarówno podczas instalacji, jak i rozgrywki. Corinne Busche – reżyserka gry – zapewniła również, że użytkownicy nie będą musieli logować się do swojego konta Electronic Arts.

Możesz grać w [Dragon Age: The Veilguard] całkowicie offline. Bez połączenia, bez konieczności łączenia się z kontami EA. To była naprawdę duża prośba – informuje Busche.

GramTV przedstawia:

W rozmowie z IGN przedstawicielka BioWare zapowiedziała również, że w Dragon Age: The Veilguard nie pojawią się żadne mikropłatności czy przepustki sezonowe. Zgodnie z przekazanymi informacjami deweloperom zależy na stworzeniu „najbardziej kompletnej gry” dla jednego gracza.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: The Veilguard powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nowa odsłona popularnej serii od BioWare ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!