Twórcy CoD: Warzone walczą z oszustami. Zbanowano już ponad pół miliona graczy

Mikołaj Ciesielski
2021/05/17 08:35
0
0

Przed weekendem z grą pożegnało się ponad 30 tysięcy użytkowników.

Twórcy CoD: Warzone walczą z oszustami. Zbanowano już ponad pół miliona graczy

Twórcy Call of Duty: Warzone nieustannie walczą z cheaterami. Deweloperzy podchodzą do problemu dość poważnie i regularnie dzielą się informacjami na temat liczby zbanowanych użytkowników. Na początku lutego tego roku przedstawiciele Raven Software informowali, że od momentu premiery zablokowano ponad 300 tysięcy graczy. Tymczasem tuż przed minionym weekendem liczba ta wzrosła do pół miliona.

Zablokowaliśmy wczoraj przeszło 30 tysięcy złośliwych kont w Call of Duty: Warzone… co doprowadziło do tego, że łącznie zbanowaliśmy już ponad pół miliona kont” – czytamy we wpisie Raven Software na Twitterze.

Warto wspomnieć, że w kwietniu deweloperzy za pośrednictwem oficjalnego bloga dość dokładnie nakreślili swoje podejście do seryjnych oszustów. Twórcy poinformowali wówczas, że osoby, które po raz kolejny korzystają z cheatów, np. po założeniu nowego konta, mogą spodziewać się, że zablokowany zostanie nie tylko świeży profil, ale także sprzęt, z którego korzystają.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Warzone zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w marcu ubiegłego roku. Tytuł dystrybuowany jest w modelu free-to-play, ale w grze nie brakuje opcjonalnych mikropłatności. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Raven Software i Inifinity Ward, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Call of Duty: Warzone. Przyjazny, dostępny i ładny battle royale.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!