Victoria 3 – nowe materiały wyjaśniają podstawowe założenia rozgrywki

DK
2022/10/20 20:00
0
0

Tabelki, okienka, parametry…

Do premiery Victoria 3 pozostało już tylko kilka dni. Paradox ostatnio stara się o tym przypominać internautom, publikując na YouTube kolejne materiały wyjaśniające podstawowe mechanizmy rozgrywki. Oczywiście o zasadach i systemach w grand strategy tego dewelopera można by mówić i mówić – nic więc dziwnego, że filmików jest sporo. Ostatnie dotyczą polityki i dyplomacji, a wcześniejsze poruszały między innymi takie kwestie jak grupy interesu czy potrzeby populacji. Nagrania zamieszczamy na samym dole.

Victoria 3 – nowe materiały wyjaśniają podstawowe założenia rozgrywki

W tytule gracze zajmą się "budowaniem społeczeństwa marzeń w burzliwym wieku przemian". Rozgrywka obejmie okres 100 lat, począwszy od 1836. Wybierzemy jedno ze społeczeństw i spróbujemy je rozwinąć, obierając jedną z dostępnych ścieżek. Oprócz tego w tytule będziemy też opracowywać różne technologie. Generalnie, jak na gry od studia Paradox przystało, opcji i możliwości rozwoju będzie tu bardzo dużo.

Victoria 3 – premiera

Victoria 3 ma zadebiutować już 25 października. Strategia trafi wyłącznie na komputery. Pod tym adresem znajdziecie wymagania sprzętowe gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!