Victoria 3 na świeżym gameplayu. Znamy datę premiery

DK
2022/08/30 18:40
0
0

Trzecia część strategii od weteranów gatunku zadebiutuje już w październiku.

O tym, że powstaje kolejna odsłona grand strategy Victoria, wiemy już pewnego czasu – Paradox Interactive zapowiedziało ten tytuł w maju 2021. Teraz w końcu przychodzi czas na konkrety na temat “trójki”. Po pierwsze, znamy datę premiery – RTS ukaże się na pecetach już 25 października 2022. A po drugie, portal IGN.com przygotował 5-minutowy materiał z omówieniem podstawowych założeń rozgrywki. Wideo zobaczycie na samym dole.

Victoria 3 na świeżym gameplayu. Znamy datę premiery

Victoria 3 – czas rozgrywki i ścieżki rozwoju

Zadaniem gracza w tytule od Paradox Interactive będzie "budowanie społeczeństwa marzeń w burzliwym wieku przemian". Rozgrywka obejmie okres stu lat, począwszy od 1836. Wybierzemy jedno ze społeczeństw i będziemy próbowali nim zarządzać. Jak zawsze w tego typu przypadkach, gra ma kilka ścieżek: można postawić na rolnictwo lub przemysł, tradycjonalizm lub liberalizm, dyplomację lub działania wojenne. Oprócz tego będziemy opracowywać różne technologie, by pchać postęp do przodu i uczynić życie ludzi łatwiejszym.

GramTV przedstawia:

Oczywiście gry od Paradox Interactive nie byłyby tym, czym są, gdyby nie masa różnych okienek, statystyk i opcji. Fani grand strategy mogą odetchnąć z ulgą – w Victoria 3 tego typu rzeczy na pewno nie zabraknie, co zresztą wyraźnie widać na poniższym materiale.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!