Prośby zostały wysłuchane! Victoria 3 zapowiedziana

LM
2021/05/21 20:45

Tak, po latach próśb i swoistych żartów doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry Victoria 3 na PC.

To nie żart – Paradox Interactive wykorzystało tegoroczne Paradox Remixed, by ogłosić oficjalnie, że produkuje nową odsłonę serii Victoria. Na tę chwilę wciąż bez wielu konkretów, ale raz – widzieliśmy grę w akcji; dwa – już na tym etapie pewne jest, że tytuł ukaże się na PC za pośrednictwem Steam i trafi do pecetowego Xbox Game Pass Microsoftu.Prośby zostały wysłuchane! Victoria 3 zapowiedziana

Jak na strategię Victoria przystało, Victoria 3 ponownie przeniesie nas do czasów wielkich zmian, przez które przeprowadzimy społeczeństwo swojego narodu. Paradox obiecuje dopracowany i bogaty świat; masę nowych rozbudowanych mechanizmów ekonomiczno-dyplomatycznych oraz niejedną okazję, by rozstrzygnąć polityczne spory prośbą czy groźbą, ale bez pojedynczego wystrzału.

GramTV przedstawia:

Pierwsza prezentacja rozgrywki obejmowała wersję alfa i nawet jeśli już w niej trudno było ogarnąć wzrokiem i rozumiem pojedyncze informacje z UI, to Paradox dumnie ogłosił, że to dopiero wczesny build. Kiedy premiera? Chciałoby się jak najszybciej, ale przedstawiciele wydawcy nie byli w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi, więc niewykluczone, że poczekamy do 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!