Venom już wkrótce zawita do Marvel’s Midnight Suns

Jakub Smolak
2023/02/17 11:05
0
0

DLC wprowadzi do gry nowego bohatera.

Sytuacja Marvel’s Midnight Suns jest dość skomplikowana. Gra spotkała się bardzo ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów i graczy. Take-Two przyznało jednak, że sprzedaż gry jest znacząco poniżej oczekiwań. Twórcy robią wszystko, co w ich mocy, by zainteresować graczy swoją produkcją. Jakiś czas temu udostępnili wersję testową, a w ten weekend możecie sprawdzić grę za darmo. Ciągle istnieje jeszcze szansa na to, że sprzedaż nakręcą kolejne dodatki.

Venom już wkrótce zawita do Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns – zapowiedź DLC z Venomem

DLC z Deadpoolem pojawiło się w sprzedaży 26 stycznia i z pewnością zaciekawiło graczy. Ekipa Firaxis poinformował o kolejnym DLC. Bohaterem najnowszego dodatku będzie Venom, a na poniższym trailerze możecie podziwiać go w akcji. Dodatkowa zawartość trafi do gry już 23 lutego.

GramTV przedstawia:

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Marvel’s Midnight Suns, to zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Na koniec przypomnijmy, że gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5. W dalszej części tego roku produkcja powinna trafić również na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!