Marvel’s Midnight Suns możecie przetestować za darmo

Jakub Smolak
2023/02/08 08:15

Twórcy udostępnili wersję demonstracyjną, dzięki której zapoznacie się grą.

Twórcy Marvel’s Midnight Suns mają twardy orzech do zgryzienia. Deweloperzy z Firaxis Games przygotowali naprawdę solidną produkcję, która przypadła do gustu recenzentom i graczom. Ostatnie doniesienia wskazują jednak na to, że pod względem sprzedażowym gra nie radzi sobie zbyt dobrze, a ekipa Take-Two nie ma powodów do świętowania.

Marvel’s Midnight Suns możecie przetestować za darmo

Demo Marvel’s Midnight Suns już dostępne

Nic więc dziwnego, że twórcy dalej starają się promować swoją produkcję, w końcu są pewni jej jakości. Być może część graczy przekona wersja trail, która już została udostępniona dla użytkowników konsol Xbox Series S/X oraz PlayStation 5. Warto zaznaczyć, że posiadacze sprzętu Sony musza posiadać aktywną subskrypcję usługi PlayStation Plus Premium.

Demo zabierze Was w dwugodzinną podróż, dzięki czemu będziecie mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi mechanikami Marvel’s Midnight Suns.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Marvel’s Midnight Suns, to zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Na koniec przypomnijmy, że gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5. W dalszej części tego roku produkcja powinna trafić również na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
08/02/2023 08:23

Czy aby na pewno dobrym pomysłem jest ograniczanie się do wypuszczenia dema tylko na konsolach? Wydaje mi się że wciąż najwięcej "turowców" jest na PC... no chyba że ich model biznesowy zakłada skupienie się na konsolach.