Venom 3 oficjalnie zapowiedziany. Sony nie rezygnuje również z Pogromców duchów

Radosław Krajewski
2022/04/26 10:30
0
0

Studio zapowiedziało swoje kolejne filmy, w tym kolejną kontynuację Venoma.

W Las Vegas trwa właśnie CinemaCon, na którym obecnie są wszystkie największe hollywoodzkie wytwórnie. Jedną z nich jest Sony Pictures, której panel odbył się tej nocy. Podczas wydarzenia studio ogłosiło swoje nowe projekty, w tym oficjalnie zapowiedzieli realizację trzeciej części Venoma. Pierwsza część stała się ogromnym hitem i przyniosła z biletów z kin ponad 856 milionów dolarów na całym świecie. Doskonale poradził sobie również Venom 2, który nie tylko zaliczył lepsze otwarcie w amerykańskich kinach od poprzedniej odsłony (90 mln USD), ale również nieźle poradził sobie na całym świecie, łącznie przynosząc 502 mln USD wpływów.

Venom 3 oficjalnie zapowiedziany. Sony nie rezygnuje również z Pogromców duchów

Niestety Sony nie zdradziło żadnych dodatkowych informacji o produkcji. Nie znamy więc nazwiska reżysera, ani też nie wiemy, kto napisze scenariusz do filmu. Możemy być natomiast pewni, że w roli Eddiego Brocka ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego. Jeszcze w grudniu szef Marvel Studios Kevin Feige zastanawiał się, czy połączenie obu uniwersów poprzez postać Venoma będzie możliwe. Niewykluczone więc, że oba studia jeszcze bardziej nawiążą współpracę i fani nareszcie otrzymają pojedynek Symbiota ze Spider-Manem.

GramTV przedstawia:

Wytwórnia zadowolona jest również z rozwoju marki Ghostbusters. Z tego powodu Sony zapowiedziało powstanie kolejnego, już piątego filmu z serii. W ubiegłym roku do kin trafili Pogromcy Duchów. Dziedzictwo, którzy co prawda nie przyciągnęli wiele osób przed wielki ekran i film zarobił zaledwie 197 mln dolarów, ale produkcja zebrała dobre noty od widzów i recenzentów, i najwidoczniej to wystarczyło, aby studio było chętne na kontynuowanie serii. Identycznie jak w przypadku Venoma, również nie poznaliśmy żadnych szczegółów o filmie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!