Vaiana otrzyma remake z The Rockiem. Disney bierze się za aktorską wersję kolejnego swojego hitu

Radosław Krajewski
2023/04/03 19:36
1
0

Już nie tylko klasyki.

Disney zapowiedział remake kolejnej swojej słynnej animowanej produkcji. Tym razem jednak wytwórnia nie sięgnie po jeden ze starszych tytułów, jak miało to miejsce do tej pory, ale za film z 2016 roku. Studio Myszki Miki ogłosiło, że pracuje nad aktorskim remake’iem Vaiany: Skarbu oceanu. W głównej roli zobaczymy Dwayne’a Johnsona, który użyczył głosu Maui, a także Auli’i Cravalho, która powtórzy rolę tytułowej bohaterki.

Vaiana otrzyma remake z The Rockiem. Disney bierze się za aktorską wersję kolejnego swojego hitu

Vaiana: Skarb oceanu otrzyma aktorską wersję

Scenarzystą filmu został Jared Bush, czyli twórca oryginału. W tej chwili produkcja nie ma żadnego reżysera. Dwayne Johnson będzie producentem Vaiany za pośrednictwem swojej firmy Seven Buck Productions.

Vaiana: Skarb oceanu czerpie inspirację z polinezyjskich mitów. Historia opowiada o młodej dziewczynie, która wyrusza na wyprawę, aby uratować swoją wyspę przed zbliżającą się katastrofą. Podczas przygody uwalnia Maui, który pomaga jej w zadaniu ponownego połączenia mistycznego reliktu z jej właścicielką, boginią o imieniu Te Fiti.

GramTV przedstawia:

To kolejny aktorski remake Disneya po Lilo i Stich, a także Aryskotratów, którzy niedawno zyskali reżysera. Jeszcze w tym miesiącu na Disney+ zadebiutuje aktorska wersja Piotrusia Pana, która została przygotowana z myślą o premierze na platformie.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
03/04/2023 22:10

Szybko poszło.

Z drugiej strony skoro ten sam reżyser to może daje to jakąś nadzieję na nie będzie to totalny gniot? Taaa...