V Rising – Legacy of Castlevania na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują nadchodzące atrakcje

Patrycja Pietrowska
2024/04/11 10:30
0
0

Nowa zawartość zmierza do wampirzego survivalu.

W połowie marca poznaliśmy datę premiery pełnej wersji V Rising. Twórcy przygotowali z okazji tego wydarzenia specjalny crossover, w ramach którego do gry trafi pakiet Legacy of Castlevania. Tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun prezentujący nadchodzące atrakcje.

V Rising – Legacy of Castlevania na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują nadchodzące atrakcje

Nowy zwiastun V Rising – Legacy of Castlevania z prezentacją zawartości

Wampirzu survival V Rising już 8 maja opuści fazę wczesnego dostępu i zadebiutuje na rynku w wersji 1.0. W związku z tym wydarzeniem do gry trafi nowa zawartość inspirowana marką Castlevania. Gracze mogą spodziewać się przeciwnika w postaci Simona Belmonta, a także nowej broni i zdolności bojowych, które otrzymają po jego pokonaniu.

GramTV przedstawia:

Teraz V Rising – Legacy of Castlevania doczekało się nowego zwiastuna, który zainteresowani znajdą na dole wiadomości. Materiał przybliża nieco bardziej atrakcje zmierzające do gry i ukazuje nową zawartość w akcji. Szczegóły związane z pakietem są natomiast dostępne na oficjalnej stronie Stunlock Studios.

Na zakończenie przypominamy, że V Rising opuści wczesny dostęp 8 maja 2024 roku. Produkcja jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych, jednak zgodnie z zapowiedziami w przyszłości ma ukazać się na konsolach PlayStation 5. Nie poznaliśmy jednak jeszcze dokładnej daty premiery na sprzęcie Sony.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!