Urocza podwodna gra strategiczna z krabami w roli głównej. Crab God wkrótce z wersją demo

Patrycja Pietrowska
2024/06/06 13:30
0
0

Ciekawskie kraby widzą w nas swojego przywódcę.

Niebawem na rynku ukaże się niezwykle ciekawa, podwodna gra strategiczna. Mowa o Crab God, które umożliwi dowodzenie kolonią ciekawskich skorupiaków i eksplorację głębin oceanów. Już wkrótce zainteresowani będą mogli zapoznać się z przygotowaną przez twórców uroczą produkcją w ramach wersji demonstracyjnej.

Urocza podwodna gra strategiczna z krabami w roli głównej. Crab God wkrótce z wersją demo

Demo Crab God wkrótce trafi w ręce użytkowników Steam

Jak informują deweloperzy z Chaos Theory Games w ostatnim komunikacie prasowym, już niebawem gracze będą mogli wypróbować za darmo ciekawą produkcję strategiczną. Crab God zabierze nas w podwodną przygodę, w której poprowadzimy własną kolonię niezwykle uroczych krabów. Zadaniem gracza będzie między innymi zadbanie o prawidłowy proces Wielkiej Migracji, która doprowadzić ma do zrodzenia kolejnego Boga Krabów.

Crab God to klimatyczna podwodna gra strategiczna. Poprowadź swoją kolonię krabików przez dzikie głębiny oceanu i broń jaja kolejnego Boga Krabów. Odnawiaj i chroń różnorodne rafy koralowe, zmieniając rzeczywisty świat w miarę postępów w grze. Twórz fale! Czcij potęgę szczypiec! – głosi opis gry Crab God na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

W Crab God będziemy nie tylko rozwijać kolonię skorupiaków, ale także przeprowadzać ją przez pełne zagrożeń obszary oceanicznych głębin. Na uwadze trzeba mieć również bezpieczeństwo jaja następcy. Ponadto zainteresowani będą musieli przywrócić zdrowe i zróżnicowane życie podwodne, tworząc kolorowe środowisko za pomocą kombinacji fauny i flory. Jak zapewniają twórcy, dzięki integracji z platformą dots.eco, działania graczy bezpośrednio wpłyną na pomoc w ochronie naszych oceanów.

Praca nad Crab God była świetną zabawą i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się namiastką tego, co stworzyliśmy. Lata pracy zaowocowały grą, którą z dumą sygnujemy naszym nazwiskiem. Widok graczy zanurzających się w Crab God po raz pierwszy jest satysfakcjonującym doświadczeniem i zdecydowanie jednym z największych zalet bycia deweloperem. Demo jest przedsmakiem tego, co nadejdzie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć reakcję wszystkich na to, jak będziemy kształtować Crab God w niezapomniane doświadczenie. – przekazał Nico King, dyrektor kreatywny Chaos Theory Games.

Demo Crab God będzie dostępne w trakcie nadchodzącego Steam Next Fest w dniach 10-17 czerwca 2024 roku. Pełna wersja gry zadebiutuje natomiast na platformie Valve 20 czerwca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!