Uncharted już zarabia pierwsze miliony. Świetne otwarcie filmu Sony Pictures

Radosław Krajewski
2022/02/14 10:40
0
0

Ekranizacja gry Naughty Dog zadebiutowała w kilku krajach i już zdołała zgarnąć spore pieniądze.

Uncharted w ubiegły piątek miał swoją premierę na 15 zagranicznych rynkach. Z tego powodu przed kilkoma dniami pojawiły się pierwsze recenzje nowego filmu Sony Pictures, które nie napawają optymizmem. Jak zazwyczaj bywa w takich przypadkach, widzowie mają gdzieś opinie krytyków i tłumnie wybrali się do kina na ekranizację gry Naughty Dog. Przez pierwsze trzy dni film zarobił bardzo dobre 21,5 miliona dolarów.Uncharted już zarabia pierwsze miliony. Świetne otwarcie filmu Sony PicturesProdukcja wyreżyserowana przez Rubena Fleischera najlepiej wystartowała w Wielkiej Brytanii, zgarniając 6,4 miliona dolarów. Świetnie poradziła sobie również w Rosji, skąd pochodzi 4,5 miliona dolarów. Nieco gorzej Uncharted zadebiutowało w Hiszpanii, gdzie zarobił 3,5 miliona USD. Już w najbliższy piątek obraz pojawi się w amerykańskich kinach, gdzie według strony Boxoffice Pro ma zgarnąć od 25 do 35 milionów dolarów w weekend otwarcia.

Przypomnijmy, że filmowa wersja Uncharted nie będzie wierną adaptacją historii opowiedzianych w grach, ale zupełnie nową opowieścią przedstawiającą młodość Nathana Drake’a i początki jego kariery w roli poszukiwacza skarbów. Akcja produkcji rozgrywać się będzie na wiele lat przed pierwszą odsłoną serii. Zwiastuny zdradziły, że w jednej ze swoich wczesnych przygód, charyzmatyczny główny bohater będzie poszukiwać cennego artefaktu, który pragnie zdobyć potężny biznesmen. Podczas misji nieoczekiwanie Nathan natrafi na wskazówki, które mogą go doprowadzić do dawno zaginionego brata.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali oraz Tati Gabriella. Polską premierę filmu wyznaczono na 18 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!