Uncharted 2 coraz bliżej? Mark Wahlberg ma dobre wieści dla fanów ekranizacji

Mikołaj Ciesielski
2023/12/11 08:15
1
0

Wygląda na to, że zapowiedź drugiego Uncharted z Tomem Hollandem w roli głównej jest tylko kwestią czasu.

W połowie sierpnia producent filmu Uncharted stwierdził, że Sony Pictures jest zainteresowane stworzeniem kontynuacji. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Ekranizacja popularnej serii gier wideo nie zebrała co prawda najlepszych recenzji, ale zarobiła w kinach na całym świecie blisko 400 milionów dolarów. Ostatnia wypowiedź Marka Wahlberga – który wcielił się w rolę Victora Sullivana – sugeruje natomiast, że zapowiedź sequela jest wyłącznie kwestią czasu.

Uncharted 2 coraz bliżej? Mark Wahlberg ma dobre wieści dla fanów ekranizacji

Scenariusz Uncharted 2 został już napisany – informuje Mark Wahlberg

Mark Wahlberg w rozmowie z redakcją The Direct potwierdził, że trwają prace nad filmem Uncharted 2. Według popularnego aktora scenariusz został już napisany, ale twórcy wciąż wprowadzają do niego pewne poprawki. Odtwórca roli Victora Sullivana zapowiedział także, że w drugiej części na jego twarzy od początku znajdować będzie się charakterystyczny wąs.

Słyszałem wiele różnych pomysłów. Wiem, że ktoś napisał scenariusz i wciąż nad nim pracuje. Wiem, że przez cały film będę miał wąsa. Co oczywiście ma sens, ponieważ w ostatniej scenie [Uncharted] miałem już wąsa – zdradził Wahlberg.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że film Uncharted 2 prędzej czy później trafi na wielki ekran. Fanom serii nie pozostaje natomiast na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź produkcji, a także mieć nadzieję, że kontynuacja wypadnie nieco lepiej od pierwszej części.

Na koniec przypomnijmy, że Uncharted zadebiutowało w polskich kinach 18 lutego 2022 roku. Reżyserem filmu jest Ruben Fleischer – twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma – a w obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali oraz Tati Gabriella.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
11/12/2023 08:55

Uwielbiam ile razy na gram już padło sformułowanie "fanom nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość..." xD