Ulubieńcy Martina Scorsese we wspólnym filmie. DiCaprio i De Niro połączył Czas krwawego księżyca

Krzysztof Żołyński
2023/09/24 18:15
0
0

Martin Scorsese wyjawił, że od dawna myślał, żeby połączyć DiCaprio i De Niro na planie wspólnego filmu. Taką okazją stał się znakomicie zapowiadający się Czas krwawego księżyca.

Martin Scorsese wyznał, że od wielu lat marzył, żeby połączyć w jednym filmie swoich dwóch ulubionych aktorów. Mowa tu oczywiście o Robercie De Niro i Leonardo DiCaprio.

Ulubieńcy Martina Scorsese we wspólnym filmie. DiCaprio i De Niro połączył Czas krwawego księżyca

Słynny filmowiec od czasu swojego debiutu fabularnego, którym był film studencki z Harveyem Keitelem w roli głównej, nakręcił aż 27 filmów fabularnych, do tego 16 filmów dokumentalnych i kilka krótkometrażowych. , teledyski (w tym Bad Michaela Jacksona) i odcinki programów telewizyjnych, które ugruntowały jego status jednego z najwspanialszych głosów kina. Poza, być może Stevenem Spielbergiem, nie ma reżyserskiej siły bardziej rozpoznawalnej niż Scorsese. Trudno jednak sobie wyobrazić go osiągającego taki sam sukces bez współpracy z De Niro i DiCaprio.

DiCaprio i De Niro wspólnie w Czasie krwawego księżyca

Czas krwawego księżyca jest siódmym filmem fabularnym Scorsese nakręconym wspólnie z DiCaprio i dziesiątym z De Niro, a fani od dziesięcioleci wyczekują dnia, w którym ci aktorzy zjednoczą się na ekranie pod szyldem Scorsese.

GramTV przedstawia:

Jako ciekawostkę należy dodać fakt, że obaj aktorzy nigdy nie zagrali razem w dużej produkcji Scorsese. Miało to jednak miejsce w trwającym 15 minut filmie krótkometrażowym The Audition, który w istocie powstał jako reklama dużego kasyna w Makao.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!