Głośny film Martina Scorsese z finałowym zwiastunem. Czas krwawego księżyca trafi do kin na całym świecie

Krzysztof Żołyński
2023/09/13 19:00
0
0

Martin Scorsese nakręcił w swojej bogatej karierze przeróżne filmy, ale westernu chyba nie spodziewał się nikt. Czasu krwawego księżyca z plejadą gwiazd ma powalczyć o Oscary.

Czas krwawego księżyca zdobywa liczne pochwały za wspaniale zrealizowane widowisko, portretujące światek przestępców. Główne role w produkcji zagrali Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i debiutująca na ekranie Lily Gladstone. O tej ostatniej mówi się wręcz, że skradła widowisko DiCaprio. Film został entuzjastycznie przyjęty w Cannes, włącznie z owacjami na stojąco. Film wymieniany jest w gonie najsilniejszych pretendentów do Oscarów, a co odważniejsi recenzenci wieszczą już deszcz statuetek. Ciekawie będzie zobaczyć jego starcie z Oppenheimerem, Christophera Nolana.

Głośny film Martina Scorsese z finałowym zwiastunem. Czas krwawego księżyca trafi do kin na całym świecie

Do sieci trafił właśnie finalny zwiastun tego widowiska. Film powstał według scenariusza napisanego przez słynnego reżysera do spółki z Erikiem Rothem. Ten ostatni stworzył skrypt do kultowego i obsypanego nagrodami Forresta Gumpa.

Pierwotny plan zakładał, że nowy film Scorsese trafi na pewien czas do ograniczonej liczby kin, a następnie pojawi się w zasobach Apple TV+. Strajki aktorów i scenarzystów sprawiły jednak, że druga część Diuny nie trafi do kin w tym roku. Nie ma co ukrywać, że tego konkurenta najbardziej obawiali się producenci Czasu krwawego księżyca. Jego brak sprawił, że teraz film trafi do dystrybucji kinowej na całym świecie.

GramTV przedstawia:

Premiera Czasu krwawego księżyca została zaplanowana na 20 października i w tym dniu będzie wyświetlany także w polskich kinach. Start w Apple TV+ zostanie z pewnością opóźniony, ale streamer milczy na temat daty premiery.

W obsadzie pojawili się: Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Brendan Fraser oraz John Lithgow.

Czas krwawego księżyca na finalnym zwiastunie

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!