Twórcy Weird West tworzą kolejne RPG. Tym razem coś dla fanów retro i science fiction

Mikołaj Ciesielski
2024/03/21 10:15
0
0

WolfEye Studios wybrało się na GDC, by zaprezentować swoją nową produkcję.

Za kilka dni miną dokładnie dwa lata od premiery Weird West. Debiutancka produkcja WolfEye Studios zaliczyła niezły start, ale ostatecznie nie odniosła spektakularnego sukcesu. Tymczasem okazuje się, że Raphael Colantonio – współzałożyciel Arkane Studios i jeden z twórców Dishonored – wspólnie ze swoim nowym zespołem pracuje już nad kolejną produkcją. Deweloperzy ponownie spróbują swoich sił w gatunku RPG, ale tym razem w nieco innych klimatach.

Twórcy Weird West tworzą kolejne RPG. Tym razem coś dla fanów retro i science fiction

Współtwórca Dishonored pracuje nad nową grą. WolfEye Studios tworzy RPG w klimatach retro science fiction

O pracach nad nowym tytułem poinformował sam Raphael Colantonio we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X. Deweloper wybrał się bowiem na tegoroczną edycję Game Developers Conference (GDC), by właśnie tam zaprezentować nadchodzącą produkcję WolfEye Studios. Do wspomnianego posta dołączył zdjęcie, które zdradza pierwsze informacje na temat kolejnej gry twórców Weird West.

Okazuje się, że WolfEye Studios pracuje obecnie nad RPG w klimatach retro science fiction. Na zdjęciu opublikowanym przez Colantonio dostrzec można bowiem grafikę koncepcyjną zawierającą wspomniane informacje. Deweloper nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami na. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy Weird West nie będą kazali czekać nam zbyt długo na prezentację swojej nowej produkcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Weird West dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat debiutanckiej produkcji WolfEye Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Weird West – chaos w samo południe.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!