Twórcy The Callisto Protocol pracują nad nową grą. Studio szuka rąk do pracy

Mikołaj Ciesielski
2024/01/24 14:45
0
0

Nadchodząca produkcja Striking Distance Studios będzie korzystać z Unreal Engine 5.

The Callisto Protocol zawiodło, czego efektem były zwolnienia. Pod koniec września Striking Distance Studios opuścił również Glen Schofield, czyli założyciel wspomnianego zespołu. Tymczasem okazuje się, że studio pracuje już nad nową produkcją i szuka obecnie deweloperów, którzy pomogą w jej rozwoju.

Twórcy The Callisto Protocol pracują nad nową grą. Studio szuka rąk do pracy

Striking Distance Studios pracuje nad „niezapowiedzianą” grą na Unreal Engine 5

Na stronie Striking Distance Studios dostępnych jest obecnie kilka ofert pracy. Twórcy The Callisto Protocol szukają m.in. głównego animatora rozgrywki czy starszego inżyniera rozgrywki. Pierwsze ze wspomnianych ogłoszeń informuje, że poszukiwane osoby będą pracować nad „niezapowiedzianą” grą, która będzie korzystać z silnika Unreal Engine 5.

GramTV przedstawia:

Niestety na próżno szukać dodatkowych szczegółów na temat kolejnej produkcji twórców The Callisto Protocol. Warto natomiast dodać, że po odejściu Glena Schofielda nowym szefem Striking Distance Studios został Steve Papoutsis, który wcześniej odpowiadał za planowanie przyszłości firmy oraz zarządzanie rozwojem nowych produktów.

Na koniec przypomnijmy, że The Callisto Protocol dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Callisto Protocol – klasyk survival horrorów w sosie z autorskich błędów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!