Twórcy serialu Ahsoka zdradzają nowe szczegóły na temat fabuły

Krzysztof Żołyński
2023/08/16 10:00
0
0

Ujmując sprawę w największym skrócie – Ahsoka będzie opowiadać o relacjach mistrz-uczeń i oczywiście o epicki pojedynkach na miecze świetlne.

Przed zbliżającą się premierą nowego serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen, IGN przeprowadziło wywiad, w którym reżyser Dave Filoni, producent wykonawczy Jon Favreau i prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy i inni członkowie ekipy ujawniają nieco nowych szczegółów związanych z Ahsoką.

Twórcy serialu Ahsoka zdradzają nowe szczegóły na temat fabuły

To w dużej mierze idea praktyki przyszłego fachu. Połączenie mistrza i ucznia w zdobywaniu umiejętności niezbędnych w ratowaniu świata – powiedział Jon Favreau.

Cała ta mądrość jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Mamy Qui-Gon Jinna, który jest mistrzem Obi-Wana, a ten z kolei szkoli Anakina Skywalkera. Dzięki temu, że Ahsoka jest uczennicą Anakina, również staje się częścią tego dziedzictwa. – mówi producentka wykonawcza Cassie Beck

Jak powstawała Ahsoka?

Musiało być dużo walk na miecze świetlne i musiało to być dobre, ponieważ nasi znają się na tym. Od początku serii Ahsoka przebywa na skraju galaktyki. Kiedy słyszy szepty o powrocie tego wodza, postanawia skorzystać z pomocy przyjaciół. - żartował Filoni.

GramTV przedstawia:

Dave Filoni wspominał także, jak George Lucas pomógł mu stworzyć postać Ahsoki Tano i jak bardzo przyczynił się do tego, że została uczennicą Anakina, który jak już wiadomo, pojawi się w nadchodzącym serialu telewizyjnym.

Początkowo nie wiedzieliśmy, czym będą Wojny klonów. Był Jedi i był Padawan. Pomyśleliśmy, że wyślemy ich na przygodę, ale George miał inne pomysły. Powiedział, że dobrze będzie dać Anakinowi Skywalkerowi Padawana. Odrzekłem, że Anakin nie ma Padawana, a on tylko spojrzał na mnie i powiedział: Anakin ma Padawana. W zasadzie o to chodziło, tak powstała Ahsoka.

Premiera serialu Ahsoka na Disney Plus została zaplanowana na 23 sierpnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!