Twórcy Returnal droczą się z fanami. Udostępniona grafika wywołała ożywienie wśród graczy

Patrycja Pietrowska
2024/04/29 14:35
0
0

Deweloperzy z Housemarque umieścili w mediach społecznościowych tajemniczą grafikę.

Na początku 2023 roku Returnal zadebiutował na PC. Produkcja nie spotkała się z największym zainteresowaniem wśród użytkowników Steama, jednak może pochwalić się dobrymi ocenami – 81% z ponad 3700 opinii jest pozytywnych. Tymczasem w mediach społecznościowych Housemarque pojawił się tajemniczy wpis wskazujący na jutrzejszą datę.

Twórcy Returnal droczą się z fanami. Udostępniona grafika wywołała ożywienie wśród graczy

Housemarque udostępnia tajemniczą grafikę z napisem „jutro”

Twórcy Returnal nie są szczególnie aktywni na platformie X. Najnowszy wpis obudził jednak nieco fanów gry, bowiem udostępniona została tajemnicza grafika z napisem „jutro”. Obrazek przedstawia ponadto Selene, co wskazuje na to, że jutrzejsza wiadomość może mieć związek z grą Returnal.

GramTV przedstawia:

Komentujący post zauważyli, że Returnal zadebiutował 30 kwietnia 2021 roku na PlayStation 5. Wpis ożywił graczy, którzy zaczęli już spekulować, czego możemy spodziewać się po enigmatycznej zapowiedzi. Oczywiście wiadomość może mieć jedynie związek z „urodzinami” gry, ale wiele wskazuje na to, że o szczegółach dowiemy się już jutro.

Po lądowaniu awaryjnym na zmieniającej kształt planecie Selene musi szukać sposobu na ucieczkę, przedzierając się przez pozostałości pradawnej cywilizacji. Pozbawiona kontaktu ze światem desperacko walczy o przetrwanie. Jej drogę wieńczą kolejne porażki. A każda śmierć oznacza przymus rozpoczęcia wyprawy od nowa. – głosi opis gry.

Na koniec przypominamy, że Returnal trafił również na komputery osobiste 15 lutego 2023 roku. Gra jest dostępna na PC i konsolach PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!