Twórcy It Takes Two zaprezentują w tym roku nową grę. To coś „naprawdę dobrego”

Mikołaj Ciesielski
2024/04/16 11:20
1
1

Hazelight Studios jeszcze w tym roku ma podzielić się pierwszymi szczegółami na temat swojej kolejnej produkcji.

It Takes Two może pochwalić się fantastycznymi wynikami sprzedaży. Hazelight Studios pracuje już jednak nad kolejną produkcją i – jak się okazuje – w najbliższych miesiącach otrzymamy pierwsze szczegóły na jej temat. W jednym z ostatnich wpisów na portalu społecznościowym X deweloperzy wspomnieli bowiem, że jeszcze w 2024 roku zamierzają podzielić się pierwszymi informacjami dotyczącymi swojego nowego projektu.

Twórcy It Takes Two zaprezentują w tym roku nową grę. To coś „naprawdę dobrego”

Hazelight Studios pracuje nad nową i „naprawdę dobrą” grą. Pierwsze szczegóły jeszcze w 2024 roku

Hazelight Studios opublikowało wpis, w którym wspomniano o początkach studia. W marcu 2014 roku Brothers: A Tale of Two Sons zostało nagrodzone na BAFTA Games Awards, a kilka miesięcy później Josef Fares postanowił założyć własny zespół. Twórcy A Way Out oraz It Takes Two będą wkrótce świętować 10-lecie działalności i niewykluczone, że właśnie z tej okazji zaprezentują światu swoją kolejną grę.

We wspomnianym wpisie Hazelight Studios poinformowało, że pracują nad nowym i „naprawdę dobrym” projektem. Jak wspomnieliśmy wyżej, więcej informacji na jego temat mamy otrzymać jeszcze w 2024 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że nadchodząca produkcja zespołu Josefa Faresa będzie co najmniej tak dobra, jak dwie poprzednie gry studia.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
17/04/2024 14:37

Oby była tak fajna jak It Takes Two