Twórcy A Plague Tale i Microsoft Flight Simulator pracują nad grą wyścigową?

Mikołaj Ciesielski
2022/09/12 12:30
0
0

Jeden z branżowych insiderów podzielił się całkiem interesującymi informacjami na temat nowej produkcji Asobo Studio.

Twórcy A Plague Tale i Microsoft Flight Simulator pracują nad grą wyścigową?

Zgodnie z zapowiedziami za nieco ponad miesiąc na komputerach osobistych oraz konsolach zadebiutuje A Plague Tale: Requiem, czyli kontynuacja ciepło przyjętego A Plague Tale: Innocence z 2019 roku. Okazuje się jednak, że deweloperzy z Asobo Studio rozpoczęli już prace nad kolejną produkcją. Z informacji przekazanych przez jednego z branżowych insiderów wynika, że nadchodzące dzieło wspomnianego zespołu będzie różnić się nieco od ich poprzednich gier.

Asobo Studio tworzy grę wyścigową dla Microsoftu?

Nick Baker (znany także jako Shpeshal Nick), branżowy insider uważany za wiarygodne źródło informacji, w ostatnim odcinku podcastu XboxEra zdradził, że Asobo Studio pracuje nad kolejną – po Microsoft Flight Simulator – produkcją dla Microsoftu, która ma ukazać się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox.

Insider informuje, że tajemniczy projekt jest grą wyścigową, a całość ma obecnie znajdować się w fazie prototypu. Baker spekuluje również, że produkcja Asobo Studio może być skierowana do fanów Mario Kart oraz Crash Team Racing, ponieważ produkcje tego typu cieszą się popularnością, a serie Forza Horizon i Forza Motorsport nie potrzebują dodatkowej konkurencji.

Oczywiście powyższe doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony Microsoftu oraz deweloperów z Asobo Studio. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak wypatrywać kolejnych informacji na temat wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!