Total War: Pharaoh na kolejnej rozgrywce. Zobaczcie obszerną prezentację Egiptu

Mikołaj Ciesielski
2023/07/07 08:05
0
0

Creative Assembly nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny materiał promocyjny nadchodzącej odsłony serii Total War.

W zeszłym tygodniu w sieci pojawił się obszerny gameplay Total War: Pharaoh, który skupiał się na prezentacji Tauseret. W połowie czerwca Creative Assembly udostępniło natomiast materiał wideo przedstawiający Ramzesa w nadchodzącej odsłonie serii Total War. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji dla fanów wspomnianej marki. Do sieci trafiły bowiem kolejne fragmenty rozgrywki, w których twórcy przybliżają najważniejsze informacje na temat Egiptu.

Total War: Pharaoh na kolejnej rozgrywce. Zobaczcie obszerną prezentację Egiptu

Nowy gameplay z Total War: Pharaoh skupia się na prezentacji Egiptu

Na początku materiału deweloperzy skupili się na pzedstawieniu egipskich przywódców, którzy starają się o tytuł Faraona. Gracze będą mogli wcielić się we wspomnianego Ramzesa – utalentowanego wojownika, który dysponuje silną armią. W Total War: Pharaoh dostępny będzie również Seti, któremu należy się tron, ale chce udowodnić swoje prawa do niego poprzez pokaz siły.

Zupełnie inny stosunek do władzy od innych przywódców posiada natomiast wspomniana wyżej Tauseret, której nie obchodzą boskie prawa oraz populizm. Jej przewaga tkwi w inteligencji i sprycie. Ostatnim egipskim przywódcą jest natomiast Amenmes – wicekról Kusz i starszy brat Setiego. Jego urząd zapewnia mu kontrolę nad kopalniami złota, które jego zdaniem zapewnia władzę nad ludźmi.

GramTV przedstawia:

Następnie w materiale zaprezentowano kluczowe mechaniki, które wyróżniają każdego z egipskich przywódców w Total War: Pharaoh. Deweloperzy ze studia Creative Assembly poświęcili również nieco czasu na przedstawienie jednostek, którymi dysponują wspomniani liderzy. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i przekonajcie się sami, jakimi jeszcze informacjami podzielili się twórcy.

Na koniec przypomnijmy, że Total War: Pharaoh zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja Creative Assembly ma zadebiutować na rynku w październiku 2023 roku. Wciąż nie ujawniono jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych wspomnianym tytułem zapraszamy natomiast do lektury: Brązem i błotem – już graliśmy w Total War: Pharaoh.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!