Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Tom Hardy zagrał w Matrixie Zmartwychwstania?

Radosław Krajewski
2021/12/13 15:50

Ciekawostkę o udziale popularnego aktora w czwartej części Matrixa zdradziła Jessica Henwick.

Za półtora tygodnia do kin trafi długo oczekiwana kolejna odsłona serii Matrixa. Produkcja na początku grudnia doczekała się nowego zwiastuna, który zaskoczył wielu fanów. Okazuje się jednak, że twórcy wciąż nie odsłonili wszystkich kart i do samego końca mogą skrywać tajemnice. Są one na tyle tajne, że sami mogą o nich nie wiedzieć. Chociażby o udziale Toma Hardy’ego w jednej ze scen.Tom Hardy zagrał w Matrixie Zmartwychwstania?Jessica Henwick w wywiadzie dla Den of Geek zdradziła, że na planie Matrixa Zmartwychwstania spotkała się z Tomem Hardym, który w pobliżu nagrywał sceny do drugiej części Venoma. Miało to miejsce w San Francisco i podczas kręcenia jednej ze scen do czwartego Matrixa, aktorzy przebiegli w tle. Aktorka ma nadzieję, że to ujęcie zostanie wykorzystane w filmie.

Kręciliśmy w San Francisco w tym samym czasie, co Venoma 2 i tam poznałam Toma Hardy’ego. I tak, Tom Hardy i ja biegniemy w tle jednej ze scen. Jestem bardzo ciekawa, czy to ujęcie pojawi się w filmie.

Dwadzieścia lat po wydarzeniach z Matrixa Rewolucje Neo prowadzi pozornie zwyczajne życie jako Thomas A. Anderson. W San Francisco regularnie gości w gabinecie terapeuty, który przepisuje mu niebieskie pigułki. Ale ani on, ani Trinity nie wiedzą o swoim istnieniu i wspólnej historii. Gdy pewnego razu Neo spotyka na swej drodze Morfeusza, ten oferuje mu czerwoną pigułkę, obiecując ponowne otwarcie jego umysłu na Matrix, który przez ostatnie dwie dekady stał się lepiej zabezpieczony i bardziej niebezpieczny niż w latach infekcji agenta Smitha.

GramTV przedstawia:

Za kamerą filmu stanęła Lana Wachowski, która współtworzyła scenariusz z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith, Ellen Hollman oraz Christina Ricci.

Matrix Zmartwychwstania zadebiutuje w kinach już 22 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!