Tom Cruise pracuje nad trzema nowymi projektami. Film muzyczny i spin-off Jaj w tropikach

Radosław Krajewski
2022/08/09 13:00

Gwiazdor nie zamierza wziąć wolnego po nakręceniu ostatniej części Mission: Impossible.

Tom Cruise znów jest na szczycie. Po chwilowej przerwie aktor powrócił do ścisłej czołówki najważniejszych osób w Hollywood. Pomogło mu w tym nie tylko rozpoczęcie prac nad ósmą, finałową odsłoną serii Mission: Impossible, ale również wielki sukces Top Gun: Maverick, który zebrał z kin na całym świecie aż 1,352 miliarda dolarów, stając się najbardziej dochodowym filmem tego roku. Aktorowi najwyraźniej dobrze współpracuje się z reżyserem Christopherem McQuarriem i do zapowiedzianego wcześniej filmu w kosmosie, dołożyli kolejne trzy projekty.

Tom Cruise pracuje nad trzema nowymi projektami. Film muzyczny i spin-off Jaj w tropikach

Nad jakimi filmami pracuje Tom Cruise?

Po zakończeniu prac nad Mission: Impossible 8, głośny duet ma zamiar rozpocząć pracę nad aż czterema nowymi filmami. Poza produkcją, która ma rozgrywać się w przestrzeni kosmicznej, stworzą razem klasyczny musical z piosenkami i tańczeniem. Nie będzie to pierwszy tego typu projekt Toma Cruise’a, który wcześniej wystąpił już w filmie muzycznym Rock of Ages z 2012 roku. Ponadto panowie planują kolejny oryginalny film akcji z potencjałem na całą franczyzę, a także potencjalnym spin-offie filmu Jaja w tropikach, skupiający się na postaci Lesa Grossmana. Nie jest jednak jasne, czy będzie to osobny projekt, czy też bohater pojawi się epizodycznie w innej produkcji.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Jaja w tropikach zadebiutowały w 2008 roku. Film w reżyserii Bena Stillera był satyrą na ówczesne Hollywood, biznes filmowy i wielkie akcyjniaki. Tom Cruise wcielił się w niewielką rolę Lesa Grossmana, ekscentrycznego producenta filmowego. Najwyraźniej aktor tęskni za komediowymi rolami i zamierza przywrócić uwielbianego przez fanów bohatera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!