To ulubiona komedia Christophera Nolana. Reżyser zawsze musi obejrzeć ten film, gdy leci w telewizji

Radosław Krajewski
2023/08/16 14:00
0
0

Nawet tak wielki filmowiec jak Christopher Nolan lubi czasem obejrzeć jedną z głupkowatych komedii.

Oppenheimer stał się jednym z największych hitów w dorobku Christophera Nolana. Produkcja niedawno przekroczyła granicę 650 milionów dolarów globalnych wpływów. Brytyjski reżyser wziął udział w programie The Rich Eisen Show, aby promować swój najnowszy film. Prowadzący zapytał się go, jaka jest jego ulubiona produkcja, którą ogląda za każdym razem, gdy natrafi na niego w telewizji. Odpowiedź Nolana może wiele osób zaskoczyć.

To ulubiona komedia Christophera Nolana. Reżyser zawsze musi obejrzeć ten film, gdy leci w telewizji

Ricky Bobby Demon prędkości to jeden z ulubionych filmów Christophera Nolana

Reżyser najpierw odpowiedział, że wszystko od Stanleya Kubricka, ale po chwili dodał, że uwielbia również najróżniejsze komedie. Nolan wymienił konkretnie jeden tytuł, którym okazał się Ricky Bobby Demon prędkości z 2006 roku w reżyserii Adama McKaya.

Myślę, że wszystko od Stanleya Kubricka. To mój wybór. Ale także niektóre świetne komedie, jak Ricky Bobby Demon prędkości. Nigdy nie będę tego w stanie zmienić.

GramTV przedstawia:

Jeśli nie jesteś pierwszy, jesteś ostatni – dodał Christopher Nolan, cytując słynne powiedzenie postaci granej przez Willa Ferrella we wspomnianej komedii. Przypomnijmy, że Ricky Bobby Demon prędkości nie stał się kasowym hitem i na świecie zarobił tylko 163 miliony dolarów. Jest to już trochę zapomniana produkcja, której Christopher Nolan niespodziewanie dał drugie życie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!