Recenzje gry Tiny Tina's Wonderlands – czy warto zagrać w nowe dzieło Gearbox?

Maria Wawrzyniak
2022/03/23 21:00

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje gry Tiny Tina’s Wonderlands od studia Gearbox Software. W większości są to opinie pozytywne.

Już za dwa dni – 25 marca – na rynku zadebiutuje gra Tiny Tina’s Wonderlands, czyli najnowsze dzieło studia Gearbox Software i zarazem spin-off popularnej serii Borderlands. Z tej okazji w sieci pojawiły się pierwsze recenzje produkcji. W dużym skrócie: sytuacja prezentuje się naprawdę nieźle, gdyż średnia ocen w serwisie Metacritic zebrana na podstawie 54 opinii dziennikarzy oraz serwisów branżowych wynosi 81 punktów na sto możliwych. Mimo znaczącej większości pozytywnych ocen nie zabrakło oczywiście bardziej krytycznych głosów – warto jednak zaznaczyć, że w tym przypadku najniższa ocena to jedynie 6/10.

Recenzje gry Tiny Tina’s Wonderlands w wersji na PC:

Oceniający są ze sobą w dużej mierze zgodni i stwierdzają: Tiny Tina’s Wonderlands to dobra produkcja. Po raz kolejny studio Gearbox Software zadbało o charakterystyczne dla serii Borderlands poczucie humoru oraz przyjemną (i równie charakterystyczną) oprawę graficzną. Miłośnicy cyklu, w szczególności drugiej oraz trzeciej części, będą co najmniej zadowoleni. Bardziej krytyczni recenzenci zwracają z kolei uwagę na powtarzalność rozgrywki; chodzi tutaj przede wszystkim o brak rewolucyjnych nowości czy zmian. W kolejnym dużym skrócie: dostaliśmy po prostu jeszcze więcej tego, za co lubimy Borderlands.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
KotRyszard
Gramowicz
23/03/2022 22:06

Jeszcze tylko 2 dni! :)