Throne and Liberty otrzymało datę premiery. Za nowe MMO odpowiadają twórcy Lineage

Patrycja Pietrowska
2024/06/19 13:40
0
0

NCsoft dzieli się datą premiery nowego RPG.

W lutym ubiegłego roku otrzymaliśmy zapowiedź nowej gry RPG od twórców serii Lineage. Throne and Liberty, bo o tym tytule mowa, powstaje we współpracy NCsoft z Amazon Games. Teraz pojawiły się dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych tytułem – deweloperzy podzielili się bowiem datą premiery nadciągającego MMO.

Throne and Liberty
Throne and Liberty

Poznaliśmy datę premiery Throne and Liberty

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun Throne and Liberty. Materiał nie tylko prezentuje przygotowane przez twórców atrakcje, ale również zdradza datę premiery. Zgodnie z przekazanymi informacjami, MMO zadebiutuje 17 września 2024 roku.

W dniach 18-23 lipca odbędą się również publiczne beta testy Throne and Liberty. Więcej szczegółów związanych z tym wydarzeniem deweloperzy mają zdradzić w najbliższym czasie. Jeśli zaś chodzi o samą produkcję, ma ona stanowić rozbudowane MMORPG, w którym duże znaczenie będzie mieć fabuła rozgrywana w świecie Solisium.

GramTV przedstawia:

Tytuł ma zaoferować starcia PvP przy udziale ogromnych armii graczy. Nie zabraknie także raidów na potężnych bossów. Gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Witamy w THRONE AND LIBERTY, darmowej grze MMORPG, której akcja toczy się w rozległym, otwartym świecie Solisium. Możesz wspinać się na rozległe pasma górskie w poszukiwaniu nowych punktów widokowych, skanować otwarte niebo, przemierzać rozległe równiny, odkrywać krainę pełną głębi i możliwości. Dostosuj swoją walkę o przetrwanie i rozwój poprzez strategiczne decyzje w PvP, PvE lub obu, napotykając ewoluujące pola bitew, na które wpływ ma pogoda, pora dnia i inni gracze.. – głosi opis gry Throne and Liberty na platformie Steam.

Przypomnijmy zatem raz jeszcze, że Throne and Liberty trafi w ręce graczy 17 września 2024 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!