The Thaumaturge z kolejnym opóźnieniem – na szczęście niezbyt dużym

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/12 19:30
0
0

Przedstawiciele studia Fool’s Theory poinformowali o kolejnym opóźnieniu premiery gry The Thaumaturge.

Jeśli czekacie ze zniecierpliwieniem na premierę gry The Thaumaturge, to mamy dla Was smutne wieści. Przedstawiciele studia Fool’s Theory poinformowali o opóźnieniu – niewielkim, ale jednak – debiutu swojego dzieła, które pierwotnie miało zadebiutować 20 lutego, czyli za nieco ponad tydzień. Deweloperzy ujawnili nową datę premiery i wyjaśnili, dlaczego podjęli taką, a nie inną decyzję za pośrednictwem postu opublikowanego na platformie Steam.

The Thaumaturge z kolejnym opóźnieniem – na szczęście niezbyt dużym

Kolejne opóźnienie premiery gry The Thaumaturge

Tym samym dowiedzieliśmy się, że The Thaumaturge ma ostatecznie zadebiutować na rynku 4 marca, a więc niecałe dwa tygodnie później. Okazuje się jednak, że nie chodzi tutaj o jakiekolwiek problemy związane z procesem produkcyjnym, tylko o bardzo napięty grafik premier w bieżącym miesiącu. Jak czytamy w ogłoszeniu twórców:

Z radością informujemy, że gra jest już ukończona, a wielu recenzentów ma ją już w swoich rękach. Jednocześnie, biorąc pod uwagę napięty okres premiery w lutym i otwarcie na lepsze okno wydawnicze, zdecydowaliśmy się skorzystać z okazji, aby dać The Thaumaturge więcej miejsca na oddech, aby otrzymać uwagę, na jaką naszym zdaniem zasługuje.

Chcemy, abyście mieli wystarczająco dużo czasu, aby w pełni cieszyć się grą i uważamy, że obecne okno wydawnicze nie jest na to idealnym momentem. Mając to na uwadze, przesuwamy datę premiery na 4 marca 2024 roku.

Dodatkowy czas wykorzystamy na dopracowanie gry, aby podróż ulicami Warszawy 1905 roku była jeszcze przyjemniejsza.

Naprawdę nie możemy się doczekać, aż w nią zagrasz i dziękujemy za cierpliwość!

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że The Thaumaturge pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!