The Sims dostanie filmową adaptację. Nad projektem czuwa studio Margot Robbie

Patrycja Pietrowska
2024/03/21 11:15
0
0

Firma Margot Robbie, LuckyChap, nadzoruje prace nad filmową wersją The Sims.

Od kilku dni zainteresowani mogą odebrać darmowy dodatek do The Sims 4. W lutym do sieci wyciekły natomiast materiały związane z The Sims 5, które ma być wydane zarówno w wersji mobilnej jak i na komputery osobiste. Teraz okazuje się, że popularna seria symulatorów życia otrzyma adaptację filmową.

The Sims dostanie filmową adaptację. Nad projektem czuwa studio Margot Robbie

Trwają prace nad filmową adaptacją The Sims

The Sims zadebiutowało w 2000 roku i od tego momentu doczekało się czterech odsłon, z których każda oferuje osobne dodatki czy pakiety akcesoriów. Seria cieszy się ogromną popularnością, a twórcy regularnie dodają nową zawartość i urozmaicają graczom rozgrywkę. Teraz okazuje się, że marka The Sims doczeka się rozszerzenia o filmową adaptację. Jak przekazuje HollywoodReporter, prace nad filmem już trwają.
Nad projektem czuwa firma producencka LuckyChap, której współzałożycielką jest Margot Robbie. Za reżyserię ma być natomiast odpowiedzialna Kate Herron, znana z realizacji pierwszego sezonu Lokiego. Herron ma również napisać scenariusz wspólnie z Briony Redman.
Niestety nie mamy na ten moment bardziej szczegółowych informacji, jednak fanów serii z pewnością ucieszą wieści o trwających pracach nad filmem The Sims. Warto również dodać, że LuckyChap odpowiada za koprodukcję Barbie, a pierwszy duży film, który wypuściła firma, to Ja, Tonya z 2017 roku. Jeśli zaś chodzi o adaptację serii The Sims, produkcję ma wspierać Electronic Arts – wieloletni wydawca symulatorów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!