The Riftbreaker zalicza dobry start. Exor Studios chwali się wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/10/22 19:50
0
0

Najnowsza produkcja twórców X-Morph: Defense cieszy się sporym zainteresowaniem.

The Riftbreaker zalicza dobry start. Exor Studios chwali się wynikami sprzedaży

The Riftbreaker, czyli nowa produkcja polskiego Exor Studios, które na swoim koncie ma m.in. ciepło przyjęte X-Morph: Defense, zadebiutowało w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł w dniu swojej premiery trafił również do Xbox Game Pass. Okazuje się jednak, że obecność w usłudze Microsoftu nie wpłynęła negatywnie na sprzedaż, a tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ gra rozeszła się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy.

Ta liczba znacząco przewyższyła nasze oczekiwania i pozwali nam dalej wspierać oraz rozbudowywać grę o nowe funkcje i zawartość. Otrzymane od Was opinie są niesamowite i pomogą nam ulepszać produkcję w nadchodzących tygodniach i miesiącach” – czytamy we wpisie twórców opublikowanym na platformie Steam.

Deweloperzy poinformowali, że obecnie skupiają się na wyeliminowaniu wszelkiego rodzaju błędów zgłaszanych przez graczy. Exor Studios pracuje również nad ulepszeniami rozgrywki. W grze mają pojawić się m.in. nowe sposoby szybkiego naprawiania i rozwoju dużej liczby budynków. Użytkownicy mogą liczyć też na lepszy balans w kampaniach Hard i Brutal. Do The Riftbreaker trafić ma też zupełnie nowy biom, który zaskoczy graczy „nowymi stworzeniami i mechaniką”.

Studio pracuje też nad sieciowym trybem kooperacji. Deweloperzy zaznaczają jednak, że jest to dość skomplikowany proces, dlatego zaimplementowanie wspomnianego wariantu zabawy może potrwać od sześciu miesięcy do nawet roku. Twórcy chcą jednak w najbliższym czasie przeprowadzić pierwsze testy.

Na koniec przypomnijmy, że The Riftbreaker jest grą akcji wzbogaconą o elementy RPG i tower defense. Akcja gry ma miejsce w dalekiej przyszłości, w której ludzkość opanowała technologię teleportów, dzięki czemu możliwe stało się kolonizowanie obcych planet. Całość skupia się na eksploracji otoczenia, rozbudowie własnej bazy oraz walce z oponentami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!