The Riftbreaker debiutuje dziś w Xbox Game Pass. Zobaczcie rozbudowany zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2021/10/14 14:25
0
0

Deweloperzy z polskiego Exor Studios opublikowali obszerny materiał wideo, w którym prezentują najważniejsze elementy swojej produkcji.

The Riftbreaker debiutuje dziś w Xbox Game Pass. Zobaczcie rozbudowany zwiastun

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami The Riftbreaker, czyli najnowsza produkcja polskiego Exor Studios, które na swoim koncie ma m.in. ciepło przyjęte X-Morph Defense, debiutuje dziś na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł premierowo pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Twórcy postanowili z tej okazji opublikować obszerny materiał wideo, w którym zaprezentowano najważniejsze elementy gry. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

The Riftbreaker jest grą akcji wzbogaconą o elementy RPG i tower defense. Akcja gry ma miejsce w dalekiej przyszłości, w której ludzkość opanowała technologię teleportów, dzięki czemu możliwe stało się kolonizowanie obcych planet. Główną bohaterką gry jest kapitan Ashley S. Novak – jedna z tytułowych Riftbreakerów, czyli elitarnych jednostek, które są połączeniem naukowców i komandosów.

Novak wyrusza na planetę o nazwie Galatea 37, gdzie będzie musiała stworzyć ziemski przyczółek, a następnie otworzyć tunel czasoprzestrzenny prowadzący na Ziemię. Przed graczami pojawia się więc zadanie polegające na wzniesieniu własnej bazy. Do owego przedsięwzięcia potrzebne będą jednak surowce, które można pozyskać w trackie eksploracji obcej planety. W wykonaniu misji pomocna okaże się mecha-zbroja, w którą wyposażona jest bohatera.

Po wzniesieniu własnej siedziby, w której obrębie wybudujemy też całą sieć różnego rodzaju fabryk, kopalń, rafinerii i laboratoriów niezbędnych do otwarcia tunelu, będziemy musieli mierzyć się z istotami zamieszkującymi obcą planetę. Konieczne będzie więc zadbanie o odpowiednią ochronę bazy w postaci murów, bram czy wież strażniczych. Z poległych przeciwników będzie można natomiast pozyskać surowce, dzięki którym opracujemy nowe technologie, pozwalające tworzyć nowe budynki, bronie czy też wyposażenie dla zbroi głównej bohaterki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!