TGA 2023: The Outlast Trials z datą premiery. Gra trafi wkrótce na konsole

Mikołaj Ciesielski
2023/12/08 08:00
0
0

Wiemy, kiedy najnowsza produkcja studia Red Barrels opuście wczesny dostęp i zadebiutuje w pełnej wersji.

Od premiery The Outlast Trials we wczesnym dostępie minęło już ponad pół roku. Wygląda jednak na to, że wszystko idzie po myśli deweloperów Red Barrels. Wspomniane studio postanowiło bowiem skorzystać z okazji i w trakcie The Game Awards 2023 zaprezentowało nowy zwiastun swojej produkcji. Materiał ujawnia natomiast, kiedy The Outlast Trials zadebiutuje w pełnej wersji i trafi na konsole.

TGA 2023: The Outlast Trials z datą premiery. Gra trafi wkrótce na konsole

The Outlast Trials z nowym zwiastunem na The Game Awards 2023. Red Barrels ujawnia datę premiery pełnej wersji

Zgodnie z przekazanymi informacjami The Outlast Trials opuści wczesny dostęp 5 marca 2024 roku. Wówczas na rynku zadebiutuje wersja 1.0, która dostępna będzie nie tylko na komputerach osobistych, ale także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

W epoce zimnej wojny ludzkie króliki doświadczalne są wbrew swej woli rekrutowane przez „dobroczyńców” z Murkoff Corporation do testowania zaawansowanych metod prania mózgu i kontroli umysłu. W świecie nieufności, strachu i przemocy Twoja moralność zostanie wystawiona na próbę, Twoja wytrzymałość sprawdzona, a Twój stan psychiczny zmiażdżony – czytamy w opisie gry w Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Outlast Trials już w połowie lipca mogło pochwalić się sprzedażą na poziomie miliona egzemplarzy. Najnowsza produkcja studia Red Barrels z pewnościa nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa, a premiera gry na konsolach na pewno przyczyni się do poprawy wspomnianego wyniku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!