The Last of Us na pierwszych oficjalnych zdjęciach z 2. sezonu. Ellie i Joel powracają

Radosław Krajewski
2024/05/15 17:10
0
0

HBO udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcia z nowych odcinków ekranizacji gry The Last of Us Part 2.

Produkcja drugiego sezonu The Last of Us trwa w najlepsze, a niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia prezentującą Dinę, w którą wciela się Isabela Merced. Podczas dzisiejszego Upfrontu Warner Bros. zaprezentował kilka nowości od HBO i platformy Max, w tym oficjalne materiały z nowych odcinków popularnej ekranizacji gier.

The Last of Us na pierwszych oficjalnych zdjęciach z 2. sezonu. Ellie i Joel powracają

The Last of Us – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Na powyższym i poniższym ujęciu możemy zobaczyć Joela, w którego wciela się Pedro Pascal, oraz Ellie, którą gra Bella Ramsey. Zdjęcia pochodzą prawdopodobnie z pierwszego odcinka serialu, na co wskazują ubrania i charakteryzacja obu aktorów.

W obsadzie nowych odcinków znaleźli się: Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Kaitlyn Dever, Young Mazino, Isabela Merced, Danny Ramirez, Ariela Barer, Tati Gabrielle, Spencer Lord oraz Catherine O'Hara.

GramTV przedstawia:

Serial The Last of Us został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Jest to koprodukcja z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam.

Przypomnijmy, że drugi sezon The Last of Us zadebiutuje w 2025 roku.

The Last of Us – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu, The Last of Us na pierwszych oficjalnych zdjęciach z 2. sezonu. Ellie i Joel powracają
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!