The Last of Us: Factions powstaje. Reżyser dementuje plotki o porzuceniu multiplayera

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/06 07:30
0
0

Jeden z przedstawicieli studia Naughty Dog zapewnia, że wieloosobowy spin-off serii wciąż znajduje się w produkcji.

Na początku ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o zwolnieniach w studio Naughty Dog. Już wtedy gracze zaczęli zastanawiać się, co z wieloosobowym spin-offem The Last of Us: Factions. Produkcja miała stać pod ogromnym znakiem zapytania. Teraz jednak okazuje się, że (przynajmniej na razie) nie ma się czym martwić. Jak bowiem podaje między innymi serwis Video Games Chronicle, jakiekolwiek doniesienia o porzuceniu projektu były po prostu fałszywe.

The Last of Us: Factions powstaje. Reżyser dementuje plotki o porzuceniu multiplayera

The Last of Us: Factions dalej powstaje

Tym razem źródło informacji jest wyjątkowo wiarygodne, ponieważ informacją podzielił się Vinit Agarwal, czyli jeden z dwóch reżyserów gry. Chwaląc się ukończeniem Super Mario Bros. Wonder, jednocześnie zaznaczył, że nadal pracuje nad wieloosobowym spin-offem The Last of Us – aby użytkownicy nie zaczęli zasypywać go pytaniami w komentarzach.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Zaznaczmy jeszcze na koniec, że The Last of Us: Factions to tak naprawdę tymczasowa nazwa, a tak naprawdę to nawet Sony nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tej produkcji. Według doniesień z lutego bieżącego roku Naughty Dog ma ponadto równocześnie pracować nad kontynuacją głównej serii, czyli w tym przypadku nad The Last of Us 3.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!