The Last of Us 2 Remastered stworzyli nowi pracownicy. Główny zespół rozwija kolejną grę

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 08:45
0
0

Według najnowszych doniesień Neil Druckmann wspólnie z deweloperami z Naughty Dog pracuje „pełną parą” nad nową produkcją.

W miniony weekend doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi The Last of Us 2 Remastered. Odświeżona wersja produkcji z 2020 roku spotkała się jednak ze sporą krytyką. Wielu graczy nie rozumie sensu powstania wspomnianego tytułu, spora część użytkowników narzeka również na fakt, że nie będzie to bezpłatna aktualizacja, a jeszcze inni woleliby zobaczyć prezentację nowej gry Naughty Dog. Tymczasem w sieci pojawiły się całkiem interesujące doniesienia związane z The Last of Us 2 Remastered.

The Last of Us 2 Remastered stworzyli nowi pracownicy. Główny zespół rozwija kolejną grę

The Last of Us 2 Remastered to rzekomo projekt nowych pracowników Naughty Dog. Neil Druckmann i główny zespół pracują nad inną produkcją

Jordan Middler – redaktor i gospodarz podcastu VGC – poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter), że The Last of Us 2 Remastered zostało opracowane przez nowych pracowników Naughty Dog, by odpowiednio wprowadzić ich do studia. Natomiast zespół Neila Druckmanna pracuje obecnie „pełną parą” nad nową produkcją.

Middler nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi informacjami. W sierpniu Neil Druckmann oficjalnie potwierdził, że został reżyserem i scenarzystą nowej gry studia Naughty Dog. Niestety studio wciąż nie ujawniło żadnych szczegółów na temat swojej kolejnej produkcji. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na prezentację tajemniczego – na ten moment – tytułu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us 2 Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja najnowszej produkcji studia Naughty Dog zaoferuje nie tylko wyższej jakości oprawę wizualną, ale również nowości w postaci trybów No Return i Lost Levels, a także Guitar Free Play. Posiadacze wersji na PlayStation 4 będą mogli za 10 dolarów zaktualizować swój egzemplarz do wersji na PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!