The Lamplighters League na rozgrywce prezentującej najważniejsze elementy gry

Mikołaj Ciesielski
2023/05/14 11:00
0
0

Zobaczcie długi gameplay z ciekawie zapowiadającego się taktycznego RPG-a od studia Harebrained Schemes.

Na początku marca doczekaliśmy się zapowiedzi The Lamplighters League, czyli nowego taktycznego RPG od studia Harebrained Schemes, które na swoim koncie ma m.in. takie tytuły jak Battletech czy też Shadowrun Trilogy. Deweloperzy najwyraźniej postanowili przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym projekcie. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji.

The Lamplighters League na rozgrywce prezentującej najważniejsze elementy gry

Harebrained Schemes prezentuje długi gameplay z The Lamplighters League

Udostępniony przez Harebrained Schemes materiał trwa ponad 20 minut i pozwala graczom przyjrzeć się najważniejszym elementom rozgrywki w The Lamplighters League. Gameplay pokazuje jedną z misji, dzięki której zainteresowani mogą przyjrzeć się zarówno eksploracji, jak i walce prowadzonej w systemie turowym. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Skradaj się, kradnij i wdawaj się w strzelaniny w pełnym przygód pulpowym świecie The Lamplighters League! Podróżuj po ekscytujących miejscach na całym globie i przechytrz swoich wrogów w strategicznej walce turowej. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, może nawet uratujesz świat! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Lamplighters League powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Produkcja studia Harebrained Schemes ma zadebiutować w 2023 roku, ale na ten moment dokładna data premiery nie jest znana. Warto również pamiętać, że tytuł w dniu swojej premiery ma trafić do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!