The Elder Scrolls III: Morrowind wkrótce z polskim dubbingiem. Poznajcie obsadę

Mikołaj Ciesielski
2023/10/08 10:50
0
0

Grupa fanów pracująca nad modyfikacją podzieliła się efektami swoich starań.

Mimo ponad 20 lat na karku The Elder Scrolls III: Morrowind wciąż otrzymuje nowe modyfikacje. Jeden ze zmierzający do gry modów powinien w szczególności zainteresować polskich fanów wspomnianej produkcji. Grupa fanów postanowiła bowiem wzbogacić kultowe RPG o rodzimy dubbing. Ambitny projekt trafi niebawem w ręce graczy, a jego twórcy postanowili przedstawić graczom aktorów i aktorki, dzięki którym postacie z The Elder Scrolls III: Morrowind przemówią po polsku.

The Elder Scrolls III: Morrowind wkrótce z polskim dubbingiem. Poznajcie obsadę

Do The Elder Scrolls III: Morrowind zmierza polski dubbing. Grupa fanów pracuje nad modyfikacją

Wspomniana modyfikacja do The Elder Scrolls III: Morrowind tworzona jest przez „Polskie Khajiity”, czyli grupę zajmującą się amatorsko dubbingiem do gier. Wstępną datę premiery moda wyznaczono na 26 października 2023 roku, ale twórcy nie wykluczają drobnych opóźnień. Całość będzie natomiast dostępna w serwisie NexusMods. Jeśli jesteście ciekawi, jak brzmią polskie głosy, to rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości.

Dzisiaj zabieramy Was w niezwykłą podróż po Morrowind, gdzie zaprezentujemy Wam wszystkich aktorów głosowych, którzy włożyli serce i duszę w nadanie postaciom i rasom w grze ich wyjątkowych głosów. Będziemy mieli okazję przyjrzeć się ścieżkom dźwiękowym, które ożywiły Tamriel, oraz posłuchać próbek ich pracy, które dodają głębi i osobowości każdej postaci – czytamy w opisie materiału.

Po premierze modyfikacji do The Elder Scrolls III: Morrowind grupa „Polskie Khajiity” zamierza zająć się stworzeniem dubbingu do The Elder Scrolls IV: Oblivion. Fani serii The Elder Scrolls mają więc na co czekać.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Elder Scrolls III: Morrowind zadebiutowało na rynku w 2002 roku zarówno na komputerach osobistych, jak i konsoli Xbox. Fanów wspomnianej produkcji zapraszamy także na – QUIZ: The Elder Scrolls III: Morrowind obchodzi 20. urodziny! Sprawdź swoją wiedzę na temat tej kultowej produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!