Wiedźmini jako grywalna rasa w TES V: Skyrim. Ciekawa fanowska modyfikacja

Maria Wawrzyniak
2021/09/27 14:40

Fanowska modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim wprowadza nową grywalną rasę – wiedźminów, prosto z Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak grałoby się pełnoprawnym wiedźminem w grze The Elder Scrolls V: Skyrim, to nie musicie się dłużej zastanawiać. Użytkownik o pseudonimie RobA udostępnił w serwisie Nexus Mods (podajemy za PCGamesN) modyfikację o nazwie Play As a Witcher. Fanowski projekt wprowadza do wspomnianego dzieła studia Bethesda Softworks nową grywalną rasę: wiedźminów – warto jednak zaznaczyć, że modyfikacja zadziała wyłącznie w wersji Special Edition lub Skyrim VR.Wiedźmini jako grywalna rasa w TES V: Skyrim. Ciekawa fanowska modyfikacjaNie jest to więc wprowadzenie zwykłej skórki Geralta z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Gracze mogą wybrać wiedźmina jako rasę swojego bohatera i następnie dostosować go zgodnie z osobistymi preferencjami. Wiedźmini w The Elder Scrolls V: Skyrim regenerują zdrowie, magickę oraz staminę od 2 do 3 razy szybciej niż pozostałe rasy, a ich ciosy bez użycia żadnej broni są trzy razy mocniejsze. Oprócz tego mod dodaje dla rasy wiedźminów powielającą się moc nazwaną Endomorphisis, która zwiększa prędkość ruchu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiła się na rynku 11 listopada 2011 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox 360. W 2016 roku doczekaliśmy się z kolei wersji Special Edition, czyli remastera oferującego sporo usprawnień graficznych. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia QuakeCon zapowiedziano z kolei The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!